ako umyť koženú bundu

Umývanie kožených buniek je prísne zakázané! Po umytí môže byť kožená bunka zafarbená, farba môže byť odlúpnutá a pokožka môže stratiť svoju ochrannú vrstvu. V tomto prípade nie je fakt, že škvrny sa umyjú. Všeobecne platí, že umývanie koženej bunky je správnym spôsobom, ako poslať vec do koša.

Je možné umývať koženú bundu ručne, jemne vyčistiť škvrny vo vode?

Ani ručne, ani v písacom stroji, ani jemnýmpranie to neurobí. Koža sa za žiadnych okolností nikdy nevymaže. Nie je spôsob, ako správne umývať kožený plášť. Plášť je možné čistiť iba. Nie nevyhnutne pri čistení, môžete odstrániť mnoho škvŕn a doma, ale nemôžete umývať kožené výrobky!

Tu je niekoľko tajomstiev čistenia koženej bunky:

 1. Voda a mydlo môžu byť použité, ale nie je možné ponoriť plášť v nich.
 2. Vo vodnom roztoku mydla a čpavku sa špongia ponorí a opatrne manipuluje s povrchom plášťa, aby svietilo.
 3. Vodný roztok s glycerínom vráti plášť na lesk a dobre upravený vzhľad.
 4. Po ošetrení mydlovým roztokom s amoniakom alebo glycerínom sa plášť utrie utierkou nasiaknutou ricínovým olejom.
 5. Ďalším cenovo dostupným a rýchlym spôsobom, ako aktualizovať bundu, je utrieť jej povrch špongiou namočenou v šampónovom roztoku.
 6. Mierne zbité vaječné biele môžu obnoviť lesk a dokonca aj veľmi starú kožu.

Ako čistiť ľahkú koženú bundu?

Na čistenie svetelného plášťa je potrebné miešať prášok benzínu a bielej magnézie. Výsledná zmes sa aplikuje na plášť a opatrne sa odstráni šatkou.

Ako sa zbaviť jaziev na koži?

V procese nosenia kože je vymazaný, najmä vlakte, na ramenách pod pásmi vreciek, na manžetách a na límcoch a tiež v blízkosti spojovacích prostriedkov. Vrátenie bundy pôvodného vzhľadu pomôže normálnemu transparentnému topánku na topánky. Aplikuje sa na odreniny. Ale na manžetách a golier použiť krém nie je tak pohodlné, ako to môže zanechať stopy na oblečenie alebo na ruky alebo ruku. Je to oveľa pohodlnejšie použiť na odstránenie scuffs na manžetách s pomarančovou kôrou. Potrebné oblasti pokožky sú jednoducho otrite vonkajšou stranou čerstvej pomarančovej kôry.

Ako odstrániť mastné škvrny z kožených búnd?

Existuje niekoľko spôsobov:

 1. Škrob, krieda, mastenca v prášku. Na umývanie škvŕn na koženom plášti,stačí použiť zmes prášku zo škrobu, kriedy a mastenca (alebo detského prášku). Prášok sa aplikuje na škvrnu po dobu pol hodiny a potom sa opatrne očistí štetcom. Použitie soli pri odstraňovaní škvŕn sa neodporúča, pretože jemná pokožka môže byť ľahko poškodená kryštálmi soli a ponechať škrabance na plášti.
 2. Prostriedky na umývanie riadu. Ak je škvrna stará, mycí prostriedok sa s ňou vyrovná. Aplikuje sa na kožu pomocou špongie a

  škvrny na koženom plášti

  otrite, potom sa zvyšky lieku odstránia vlhkou handričkou.
 3. Zemiakový škrob. Kashitza z zemiakového škrobu - výbornáprostriedky na odstránenie mastných škvŕn z kože. Aplikuje sa na kontaminovanú oblasť, ľahko sa tretí a ponechá 15-20 minút. Potom sa zmizne kaša a koža sa utrie benzínom.
 4. Čistenie obrúskov pre monitory. Čerstvé škvrny je možné odstrániť pomocou obrúskov na čistenie LCD monitorov, ktoré obsahujú impregnáciu, ktorá umožňuje povrchy čistiť mastnotou.
 5. Špeciálne prostriedky. Obchody ponúkajú špeciálne nástroje preodstránenie tukových škvŕn z kože. Spreje väčšinou zvládajú čerstvé škvrny a obrúsky, v závislosti od zloženia, môžu byť použité ako na čerstvé, tak na relatívne staré škvrny. Ale oba typy prostriedkov na odstraňovanie škvŕn nemôžu zvládnuť starú starú špinu - je lepšie zveriť čistenie do čistiarne.