domáci dizajn 0

Mnohí z nás snívajú o krásnej prírodedomček, perfektne zelený trávnik pred jeho verandou a elegantný plot, ktorý uchováva všetku túto nádheru z nepoznaných zásahov. Samozrejme, mať taký obraz pred tvojimi očami je polovica bitky. Ale stále je potrebné jasnejšie predstaviť dizajn, vytvoriť útulný domov, a to nielen vo vnútri, ale aj vonku.

Plánujeme projekt vidieckeho domu vonku

Prístup k plánovaniu vonkajšieho návrhu domu musí byť dôkladný. Vo fáze návrhu budúceho domu alebo pri výbere štandardných projektov je potrebné vyriešiť niekoľko základných otázok:

  1. V akom štýle by ste chceli naplniť fasádu vášho domu.
  2. Aké stavebné a dekoratívne materiály plánujete použiť?
  3. Chcete, aby sa dom úplne zhodoval s existujúcimi budovami na ulici, alebo vynikne proti všeobecnému zázemiu a aký by bol v tomto prípade jasný z architektonického hľadiska.
  4. Čo bude paleta farieb a vlastnosti exteriéru.
  5. Aké ďalšie objekty obklopujú dom (garáž, poľnohospodárske budovy atď.) A ako dôležité je, aby všetci spoločne tvorili jeden spoločný súbor.

Nepochybne, možnosti dizajnu domu vonku sú nemysliteľné, najmä vzhľadom na obrovský sortiment dokončovacích materiálov a štylistických smerov, ktoré je možné realizovať s ich pomocou.

Dokončovacie materiály a konštrukcia stien domu vonku

Ak zvážite klasifikáciu fasád rodinných domov podľa možnosti dokončenia, môžete okamžite identifikovať 2 hlavné cesty - dokončenie s prírodnými a umelými materiálmi.

Konštrukcia domu vonku, dokončená drevom jevždy esteticky príjemné, krásne, teplé a spoľahlivé. Samozrejme, podľa výberu vhodného dreva a náležitej starostlivosti oň. Strom má dobré tepelnoizolačné vlastnosti, prispieva k vytvoreniu príjemného mikroklimatu v dome kvôli skutočnosti, že steny domu "dýchajú". Okrem toho je drevená fasáda vždy veľmi pekná a útulná, v blízkosti prírody.

Pokiaľ ide o štýl smerov, s ich stromommôže byť veľmi - od jednoduchého dedinského domu až po moderný dom v štýle high-tech. Alpská chata, francúzska Provence, anglická krajina, ruská chata - všetky tieto návrhy sú tvorené dreveným obložením domov na vonkajšej strane.

domáci dizajn mimo 1

domáci dizajn mimo 2

dizajn domu mimo 3

Ďalší prírodný materiál pre dekoráciu - kameň,prírodné a umelé. Tento povrch je nepochybne najtrvanlivejší a najspoľahlivejší. Divoký kameň alebo jeho umelý analóg vždy vyzerať draho a prezentovateľný, hovoriaci o dobrej prosperite a vynikajúcej chute majiteľa.

V tomto prípade môžete buď úplne uzavrieťvonkajšie steny a kombinovať kameň a iné dokončovacie materiály. Rovnako bude konečný výsledok úžasný. Štýly, ktoré akceptujú kamenné úpravy - krajina, chata, gotika a mnoho ďalších.

dizajn domu mimo 4

dizajn domu mimo 5

dizajn domu mimo 6

Nie menej atraktívne sú návrhy dokončených domovvonku s tehlom. Vo všeobecnosti sa v poslednej dobe získavajú popularity slínové tehly, pretože tento materiál je šetrný k životnému prostrediu, odolný, odolný a je schopný chrániť vonkajšie steny domu pred akýmkoľvek nepriaznivým počasím.

Návrh takéhoto domu sa môže vykonávať prísneAnglický štýl alebo florid classic. Avšak ešte modernejšie mestské štýly celkom prijímajú tehly ako exteriérové ​​dekorácie domov.

domáci dizajn mimo 7

dizajn domu mimo 8

dizajn domu mimo 9

Z lacnejšie spôsoby dokončovania domov, môžeteZavolajte omietku. Napríklad dizajn jednopodlažného domu zdobeného dekoratívnou omietkou na vonkajšej strane môže vyzerať veľmi prezentovateľne, zatiaľ čo nebudete tráviť veľa peňazí a budete schopní realizovať takmer všetky štýlové trendy, či už klasické alebo moderné high-tech štýl.

domáci dizajn mimo 10

dizajn domu mimo 11

domáci dizajn mimo 12