najvyššej pes

Veľký vysoký pes vždy láka oko,Spôsobujú radosť a zároveň aj nejaký strach. Avšak napriek ich obrovskej veľkosti sú obří psíci často dobrí, láskaví a hravé. Viete, aké je najvyššie plemeno psov na svete?

Najväčšie psy na svete

 1. Ruský čierny teriér - je to pes služby plemena, rast kŕdľa môže dosiahnuť 74 cm v kohútiku. Potrebuje neustálu komunikáciu so svojimi majstri a častými aktívnymi prechádzkami.
 2. Najvyšší pes -1

 3. pes Moskovský strážca by mala mať (v súlade s normami plemena) nárast asi 78 cm Tento veľký pes je vyvážený, nezávislý a kontaktný. Je neohrozená a má vynikajúce strážne a bdelé vlastnosti.
 4. Najvyšší pes -2

 5. Obrie pes novofundlanďan alebo potápač má veľkú silu. Je veľmi inteligentná a mimoriadne láskyplná, vie, ako robiť nezávislé rozhodnutia.
 6. Najvyšší pes -3

 7. rast Tibetský mastiff Dosiahne 81 cm Toto poslušné, zdržanlivé a pokojné zviera. Okrem toho je tento pes prekvapivo čistý. Vie, ako dokonale chrániť dom, a tiež byť vynikajúcim priateľom pre všetkých členov domácnosti.
 8. Najvyšší pes je -4

 9. Soby greyhound alebo Škótsky dirhound Pokojný a priateľský. Šedo-modrá vlna dokonale chráni zviera pred mrazom a vetrom.
 10. Najvyšší pes -5

 11. zámerný Ruský chrtík bola chovaná pre lov vlkov. Rast muža môže dosiahnuť 82 cm, ale jeho hmotnosť nepresahuje 50 kg, čo je spôsobené jeho štruktúrou.
 12. Najvyšší pes -6

 13. Alabame Nezávislé, inteligentné a úmyselné. Najväčší zástupca tohto plemena, prezývaný Bulldozer, žije v Rusku. Ak sa pes zdvihne na zadné nohy, potom bude jeho hlava takmer dva metre vysoká.
 14. Najvyšší pes je 7

 15. rast Španielsky mastiff môže dosiahnuť 88 cm v kohútiku. Je ušľachtilý, inteligentný a pokojný. Môže sa stať vynikajúcim spoločníkom pre každého člena rodiny.
 16. Najvyšší pes je 8

 17. Psy starodávneho plemena Anglický mastiff Môžu mať rast až do 91 cm. Držiteľom tohto plemena je mastifikácia Aikama Zorba. Má výšku 94 cm a váži viac ako 155 kg. Títo psi sa vyznačujú odvahou, pokojom, mierom.
 18. Najvyšší pes je 9

 19. Najvyšší a najväčší pes na svete je nemecká doga, Zviera má krásne vyváženésčítanie. Jasným predstaviteľom tejto vysokej horniny je pes zvaný Zeus. Jeho výška je 111,8 cm, váži viac ako 70 kg. Je to ušľachtilý, silný a zároveň veľmi elegantný pes.
 20. Najvyšší pes -10