Pre tých, ktorí ešte nevybrali, bez ohľadu na to, aký vzorveci na rameno alebo inej časti tela a pre práve zvedavé, v tomto článku rozprávame o tetovaniach, ktoré by mali priniesť šťastie a bohatstvo svojim majiteľom.

Od dávnych čias čerpali ľudia na rôznych miestach svetajeho body magické kresby a znaky, ktoré symbolizovali rôzne činy. Napríklad, niektoré obrázky by mali odháňať zlých duchov, iní - prilákať veľa šťastia, iní - symbolizovať plodnosť a zisk. Ale moderný človek, rovnako ako pred tisíckami rokov, verí v silu rôznych domácich kresieb, ktoré sa teraz nazývajú tetovanie.

Tetovanie vo forme zvierat

LEO. Niet pochýb o tom, že kráľ zveri, znázornený majstrom tetovania na vašom tele, by mal priniesť nielen šťastie, ale aj posilniť silu ducha a sebavedomia.

tetovanie lev

FOX. Chytľavé červenošedé zviera prináša úspech a prosperitu. Mnohí hovoria, že liška pomáha podnikateľom a ľuďom na vedúcich pozíciách.

tetovanie líšok

CAT. Podľa viery námorníkov prináša mačka veľa šťastia aúspech v podnikaní, preto na palube vždy s sebou vzali kamarát. A kto nie je s nimi všade schopný vziať si živú mačku, môže sa naplniť svojim obrazom na tele a nie byť šťastný.

mačacie tetovanie

DOLPHIN. Tetovanie v podobe tohto slávneho zvieraťa symbolizuje nielen šťastie, ale aj slobodu a ochranu.

tetovanie delfín

ZLATÉ RYBY. Najslávnejší umelec túžby určite pomôže v podnikaní a prinesie šťastie.

zlaté rybky tetovanie

MARINE CONEK. Obraz tohto morského stvorenia prinesie svojmu majiteľovi nielen úspech, ale aj šťastie a prekonanie prekážok v každom podnikaní.

tetovanie seahorse

Soby. Toto šľachtické zviera v staroveku bolo veľmi uctievané rôznymi národnosťami, ľudia verili, že jeho obraz prináša peniaze a šťastie.

tetovanie jeleň

SLON. Toto majestátne zviera zobrazené na tele by malo priniesť šťastie, veľkorysosť, trpezlivosť, prosperitu a šťastie.

tetovanie slon

SPIDERMAN. Napriek tomu, že sa mnohí z nás obávajúvýtvory a ešte raz by som prednosť tomu, aby sa s nimi vysporiadať, tetovanie pavúka je považovaný za talizman pred chorobami a nebezpečenstvom, rovnako ako prilákať veľa šťastia a šťastie.

pavúk tetovanie

LIZARD. Jednoduchá a chladnokrvná jašterica prináša silu, šťastie a prosperitu v podnikaní.

tetovanie jašterica

FROG. Obrázok žaba je dnes najobľúbenejší. Verí, že zelené skákanie prináša bohatstvo a šťastie vo všetkých snahách.

tetovanie žaba

SNAIL. Napriek tomu, že je kluzký a pomalývytvorenie, má ochrannú škrupinu, v ktorej sa môžete skrývať z problémov. Preto slimák symbolizuje šarm, ochranu, vytrvalosť a preto veľa šťastia.

tetovanie slimáka

Tetovanie vo forme hmyzu

Boží úd. Je to obľúbený hmyz "pracuje" ako ochrana pred zlým okom a znehodnotením, priťahuje šťastie a prosperitu.

tetovanie beruška

BEE. Pracovná včielka prináša úspech a pomôže pri riešení ťažkých životných situácií, obraz tohto hmyzu hovorí aj o starostlivosti, o pozitívnom a slnečnom svetle.

včela tetovanie

Scarab chrobáka. Dokonca aj z dávnych názorov sa verilo, že tento chrobák symbolizuje šťastie a šťastie.

Scarab chrobák tetovanie

DRAGONFLY. Hovorí sa, že obraz vážky na tele pomáha zmeniť život k lepšiemu, prilákať prosperitu a prosperitu.

vážka tetovanie

Tetovanie vo forme vtákov alebo ich peria

SWALLOW. Obraz tohto vtáka je populárny talisman, lastovička prináša šťastie a symbolizuje mladosť ducha, nádeje a lásky.

tetovanie lastovička

PHOENIX. Čokoľvek sa stane, vták fénix sa vždy zrodí z popola, takže jeho obraz je symbolom vôle, znovuzrodenia, nesmrteľnosti a prosperity.

Phoenix Tattoo

Colibri. Malý odolný vták je veľmi krásny, preto ako talizman prináša silu, energiu, zlepšuje finančný stav a symbolizuje starostlivosť.

tetovanie kolibrík

POHÁR HODNICE. Perie vždy nosili na svojich šatách a vo vlasochIndy. Predpokladalo sa, že tieto symboly prinášajú materiálne výhody a šťastie, ale to sa netýka páv peria, pretože môžu "odmeniť" opačný efekt a odvrátiť šťastie.

vtáčie perie tetovanie

Tetovanie vo forme rastlín

ACORN. Tento "orieškom" symbolizuje silu, zdravie, šťastie a odvahy.

tetovanie žalud

Ďateliny. Mal by mať tri alebo štyri okvetné lístky a od detstva každý vie, že táto rastlina prináša šťastie a úspech.

tetovanie ďatelina

LOTUS. Lotusový kvet symbolizuje úspešné prekonanie prekážok a dosiahnutie cieľov a tiež vyzerá veľmi pekne na tele, hlavne na ženskú.

Lotus tetovanie

Orchideí. Je to kvetina individuality, prinášajúca luxus a bohatstvo svojmu majiteľovi.

tetovanie orchidea

Púpava. Obrázok na tele v podobe pekného kvetu prinesie pozitívnu, pozitívnu energiu, šťastie a úspech vášmu životu.

púpava tetovanie

Tetovanie vo forme mýtických tvorov

UNICORN, PEGAS. Ak vložíte obraz týchto čistých mýtických bytostí na vaše telo, prinesú vám úspech, láskavosť, čistotu a kúsok mágie.

Pegasus tetovanie

MERMAID. Námorníci a ľudia spojovaní s plavbou sa často naplnia moromami ako amulet šťastia a úspechu.

tetovanie morskej panny

DRAGON. Drak v mnohých kultúrach nie je len symbolom šťastia a bohatstva, ale aj odvahou a silou a navyše táto rozprávková bytosť je ochranou proti zlým duchom.

drak

Tetovanie vo forme objektov

Podkovy. Každý vie, že je to obrátená podkovanesporným symbolom úspechu a prosperity, všetci naši predkovia držali taký objekt ako stráž. Samozrejme, ak vložíte obrázok podkovy na telo, stane sa tiež symbolom šťastia.

podkovy tetovanie

MINCE, PÁRY. Nepochybne, obraz peňazí prinesie vlastníkovi bohatstvo a prosperitu.

bankovky tetovanie

ZNAČKA NEFINITNOSTI. Ak ste si tetovanie v podobe takého znamenia, potom ste odsúdení na úspech a finančnú prosperitu. Tiež "obrátená ôsma" chráni zdravie svojho majiteľa.

nekonečné tetovanie

Lebky. Lebka bola od začiatku považovaná za amulet a symbol pohody.

tetovanie lebky