vagína panny

Ako viete, s nástupom sexuálnej aktivityReprodukčný systém ženy prechádza niekoľkými zmenami. Najprv sa týka vagíny, ktorá sa mierne mení. Poďme sa bližšie pozrieť na tento orgán reprodukčného systému a obzvlášť sa budeme zaoberať zvláštnosťami štruktúry vagíny panny.</ P> Vlastnosti štruktúry vagíny u dievčat

Takže novonarodenýdievčatá novorodenca, dĺžka tohto tela je len 3 cm. Okrem toho je vstup do vagíny sám veľmi hlboký a má prakticky vertikálny smer. Vo vzhľade vyzerá ako zúženie.

Steny vagíny tesne priliehajú k sebe. To všetko je spôsobené tým, že svalové zariadenie malého panva je stále veľmi slabé. Približne 1 rok sa dĺžka vagíny zvyšuje o približne 1 cm.

Iba vo veku 8 rokov v tomto tele je možné zistiťtzv. skladanie, ktoré je charakteristické pre ženskú vagínu. Je to spôsobené jej zmenami vo veľkosti tela v procese práce, ako aj počas pohlavného styku u žien.

Najväčší nárast vaginálnej veľkosti panny začína asi 10 rokov a už 12-13 rokov dosahuje 7-8 cm.

Ako sa vagina mení s nástupom puberty?

Ak hovoríme o tom, ako vagina vyzerápanna, potom vo svojej štruktúre je možno jediný rys - hymen. Práve táto sliznica slizníc chráni vnútorné pohlavné orgány pred vonkajšími septimi a zabraňuje prenikaniu patogénnych mikroorganizmov do nich. Pri prvom sexuálnom styku dochádza k pretrhnutiu tejto formácie, ktorá je často sprevádzaná malým uvoľnením krvi.

Ak hovoríme o tom, ako vyzerá vstup do vagíny panny, má spravidla menšiu veľkosť ako ženy, ktoré majú sex.

čo vyzerá vagina pošvy

Všeobecne platí, že vagína panny a už zažilženy nie sú veľmi odlišné. Jeho veľkosť je väčšia, dĺžka sa mierne zvyšuje aj po narodení dieťaťa. Vzhľadom na veľký počet žliaz u žien sa zaznamenáva väčšie množstvo slizového lubrikantu, čo je potrebné na hydratáciu.</ P>

Preto možno dospieť k záveru, že hlavnézmeny v takom reprodukčnom orgáne, ako je vagína, sa vyskytujú v smere zabezpečenia genitálnej funkcie ženského tela. To sa dosahuje zvýšením jeho veľkosti, a to v prvom rade aj vďaka práci hormonálneho systému, pod vplyvom ktorého sa v tomto orgáne vyskytujú zmeny.