pyžamo jednorožec

Od samého detstva chcel aspoň každý z násna chvíľu sa ocitne v rozprávke, vo fantastickom svete, kde ožívajú všetky naše sny, neskutočný sa stáva realitou. Nechajte skeptikov povedať, že je to nemožné, že je hlúpe, že strácate čas na niečo, čo sa nikdy nestane realitou. Tí, ktorí stále veria, že aj ten najobvyklejší deň môže byť premenený na mágiu, vedia: toto vyžaduje tak málo. Pohádka sa skladá z malých vecí a jedna z jej zložiek sa môže stať obyčajným oblečením. Najmä ak je to pyžamá s obrazom roztomilého jednorožca, ktorý je schopný naplniť aj tie najtajnejšie túžby.

Dámske pyžamo - kombinéza "Unicorn" alebo kigurumi

Spočiatku, neuveriteľne krásne oblečenie na spanie sObraz vašich obľúbených kreslených postáv bol vytvorený pre deti. Nie je to tak dávno, svet videl kigurumi, oblek v plnej veľkosti, ktorý môže slúžiť ako pyžamo a domáce oblečenie. Najzaujímavejšie je, že v Japonsku v takýchto oblečeniach mnohí neváhajú objaviť sa na ulici. Okrem toho sú organizované strany, ktorých oblečovací kód je zábavná pyžama.

Najdôležitejšou vecou je v tom celkovo tonielen teplé, útulné, ale cítite atraktívne. Preto, ak je vo väčšine nečakané chvíli pre vás niekto príde na návštevu, nemusíte behať po byte pri hľadaní vhodného oblečenia pre stretnutia s priateľmi. Budete mileyshaya svetový pyžamá oblek v podobe jednorožca, ktorého krása nemôže zlyhať, aby úsmev aj tým ponuré muža.

Malé nuance

Pre dnešok, čo len sa nebudete stretávaťpyžamo-jednorožec: s vypuklým bruchom a veľkými ušami a obrovským jemným rohom na kapote. To všetko, samozrejme, dodáva šaty zvláštny šarm, ale vidíte, spať v ňom nebude veľmi pohodlné. Tým, že dáte prednosť tomuto kostýmu, je dôležité mať na pamäti, že v ňom nebudete schopní dobre spať, ale preto, že pyžamá "Unicorn" s rozsiahlymi detailmi je lepšie nosiť ako domáce oblečenie.

Ak sa vám naozaj páči bežná pyžama, pozostávajúca z nohavíc a svetrov, ktoré sú ozdobené malými obrazmi rozprávkového koňa, nebráni vám zaspať.

Je dôležité pamätať si na správny výber materiálu odktorý vytvoril šaty pre spánok. Po prvé, malo by to byť prirodzené tkanivo, kvôli ktorému koža nebude svrbieť a telo bude schopné dýchať. Ak je zmesou syntetické, jeho obsah by nemal prekročiť 15%.

pyžamo unicorn1

pyžamo unicorn2

pajama unicorn3

pyžamy unicorn4

pyžama unicorn5

pajama unicorn6

pyžamo unicorn7

pyžamo unicorn8

pajama unicorn9