Travis Fimmel a jeho manželka

Austrálsky herec sa teraz aktívne rozvíjaJeho vlastnú kariéru, zúčastňoval sa niekoľkých úspešných projektov. Fanúšikovia sa však stále viac zaujímajú o Travis Fimmel a jeho manželku alebo priateľku. A ak životný partner herca ešte nie je k dispozícii, prečo.

Životopis herec Travis Fimmel

Travis Fimmel sa narodil 15. júla 1979 v mesteAustrálie. Jeho rodičia vlastnili a doteraz vlastnili mliečnu farmu, ktorá sa nachádza v značnej vzdialenosti od veľkých miest v krajine. Okrem Travis, jeho dvaja starší bratia boli tiež vychovávaní v rodine. Detstvo na farme bolo spojené s vážnou prácou, ktorú deti venovali takmer celý svoj voľný čas. Dokonca aj štúdium v ​​škole sa ustúpilo do pozadia. Avšak, Travis ukázal veľký úspech vo futbale a dokonca sa mohol dostať do tímu austrálskeho tímu mládeže.

Je to nádej pre úspešnú športovú kariérubol dôvodom prechodu mladého muža z jeho rodnej farmy do Melbourne, ale trauma bola prekážkou profesionálneho futbalu pre Travisa Fimmela. V tom istom období sa stretáva v meste Davida Zeltsera, ktorý sa neskôr stane manažérom mladého muža. Mladého muža presvedčuje, že môže urobiť úspešný model a hereckú kariéru, ale za to je potrebné ísť do USA.

Prvý úspešný projekt spoločnosti Travis Fimmel bolzmluvu s módnou značkou Calvin Klein, ktorá pozvala muža na účasť na reklamnej kampani. Ale prvé herecké skúsenosti mladého muža neboli tak úspešné. Takže séria "Tarzan", v ktorej Travis hrala hlavnú úlohu, bola divákom veľmi chladno a čoskoro zatvorená. Úspešnejšia "bestie" s Patrickom Swayzem v hlavnej úlohe netrvala dlho kvôli chorobe tohto herca. Travis, ktorý zohral úlohu spoluhráča hlavnej postavy, opäť zostal bez práce.

Avšak charizmatický austrálsky s krásnou postavou a piercing šedými očami si všimol režisérov a producentov. Malé role Travisa boli ponúkané pomerne často.

Skutočným triumfom herectva bola účasť naTV seriál "Vikingovia". Travis hral úlohu vodcu vikingských dobyvateľov Ragnara Lodbrocka. Séria, ktorej prvá sezóna bola vydaná v roku 2012, bola mimoriadne úspešná a veľmi populárna. Vážny debut vo veľkom filme pre Travis Fimmel bol úloha Anduina Lothara vo filme "Warcraft", založený na svetoznámej počítačovej hre. Ďalšou dôležitou úlohou, o ktorú Travis pracoval v roku 2016 - Stanislav "Kat" Katchinského vo filmovej adaptácii románu E.M. Poznámka "Na západnom fronte bez zmeny."

Osobný život a rod Travis Fimmel

O osobnom živote herca nie je príliš známe. Môžeme s istotou povedať, že Travis Fimmel nie je ženatý. Bez možnosti natáčania, ktorý človek preferuje stráviť v samote, najčastejšie ide do svojej rodnej farmy. Tam Travis Fimmel komunikuje so svojou rodinou, bratmi, ktorí stále pomáhajú svojim rodičom behať svoju domácnosť.

Ak v rozhovore s Travis Fimmel, rozhovorprichádza k svojej priateľke, zvyčajne si žartuje a hovorí, že nenájdil jeho. Navyše, v niektorých jeho odpovediach, herec dáva dosť pôsobivý zoznam kvalít, ktoré by mali byť v jeho zvolenom. Nie každá dievčina môže spĺňať takéto vážne požiadavky.

pozri tiež
  • Rast a ďalšie parametre Travis Fimmel
  • Osobný život Travis Fimmel
  • Zaneprázdnený rozpis Charlize Theron: natáčanie v reklame od Diora a fotografovanie pre časopis GQ

Taká zrozumiteľnosť dokonca viedla k povestiže Travis Fimmel je gay alebo modrá, ale táto verzia ešte nebola potvrdená, okrem toho, že manželský stav muža zostáva nezmenený a je pravdepodobné, že čoskoro opustí rad žiakov.

Travis Fimmel v jeho mladosti

Travis Fimmel v reklame Calvin Klein

Travis Fimmel v seriáli Vikingovia

Travis Fimmel vo filme Warcraft

Travis Fimmel

Travis Fimmel má dvoch starších bratov

herec hovorí, že ešte svoju lásku nestretol

herec je stále jediný

existujú povesti, že herec je gay