Rast Beyoncie

Slávna speváčka, herečka a módna návrhárka BeyoncéJe známy nielen pre svoje úžasné piesne, talentované úlohy, originálne zbierky. Jej jasný vzhľad a ženská postava priťahuje pozornosť.

Rast, hmotnosť a ďalšie parametre postavy Beyonce

Farba kože bola udelená rodičom Beyonce - otec bolAfroameričan, a moja matka - Creole. Pope spevák pracoval u nahrávacej spoločnosti, moja matka bola kaderníčka - ona vlastnila jeho vlastný salón tiež pracoval ako kostýmová výtvarníčka. Od detstva, dievča vyrastala v atmosfére krásy a harmónie - rodičia radi obliekať štýlovo, skazený dcéram nové šaty. V dome počúvanie dobrej hudby, možno to je dôvod, prečo Beyonce a jej sestra vynikajúci sluch a hlas.

Výška a váha Beyoncé sú známe len z jej slov:

  • Rast podľa rôznych údajov sa pohybuje od 167 do 169 cm;
  • Hmotnosť - od 60 do 68 kg.

Podľa parametrov hmotnosti a rastu nie je Beyoncé jednoduché zavolať tenké. Ale je nemožné nesúhlasiť s tým, že spevák má chutnú a veľmi krásnu postavu.

Aký rast Beyonce presne vedia dizajnéri svojho oblečenia. Mimochodom, v niektorých zdrojoch sú informácie o ďalších parametroch hviezdy:

  • spevák je na hrudi 90-92 cm;
  • pás - 63-66 cm;
  • Boky 97-107 cm.

Ako sa Beyonce sleduje číslo?

Beyonce poctivo pripúšťa, že zo športuveľmi ďaleko. Nemá rád telocvične, cvičenie. Ale ona miluje ležať pri bazéne alebo na pláži, chodiť do obchodov, stráviť večer pri krbe s milovanou osobou. Ako sa Beyonce podarí zostať štíhly, tónovaný, sexy? Tajomstvo je jednoduchá - ona je zasnúbená s jeho detstva lásky - denné tance, a to nielen na javisku, ale aj doma a v sále.

Aj ako veľmi mladá osoba, Beyonce sa venovala jazzu a baletu. Taneční nadšenci pomáhajú Beyoncé udržiavať svoju postavu vo forme a dokonca získať ceny za najlepšiu choreografiu vo svojich klipoch.

Spievajúci miluje jesť chutné, ale vie aj akoobmedzte sa. Napríklad je známe, že po narodení svojej dcéry klesla o viac ako 20 kilogramov za mesiac. Za týmto účelom sa "zasadila" na prísnu stravu - pila domácu limonádu a jedla zeleninovú polievku. Hviezda tiež stráca váhu pri natáčaní filmu "Dreamgirls". Potom sa na 10 dní zbavila 9 kg, a to nielen stravou, ale aj programom úplného čistenia.

pozri tiež
  • Dzhey Zi komentovala vzťah s Beyonce, "Neboli postavené na 100% pravdu o"
  • Nový album Dzhey Zi "4:44" šokoval fanúšikov tímu odhalenie z osobného života hviezdy
  • Media vyjadril dvojčatá mená Beyonce a Dzhey Zi

Všeobecne platí, že Beyonce je vlastná váha a rast oblek, a ona proti dlhej a rýchlej výživy, pretože ona verí, že spôsobujú veľkú škodu na tele.

rast bionce1

rast bionce2

rast bionce3

rast bionce4

rast bionce5

rast bionce6

rast baionu

rast bionce8

rast baionu