Viktoriya Bekhem Výška Hmotnosť

Viktoriya Bekhem dlho považovaná za ikonu štýlujedna z najkrajších žien na svete. Však, mnohí hovoria, jeho nadmerná, niekedy až do úplného vyčerpania, vychudnutosť. Iní majú taká postava sa zdá dokonalé, pretože s takým pomerom hmotnosti a výšky človeka Viktórii Bekhem stane sochárske a telo - vytesané funkcií.

Výška, váha, tvar parametre Viktórii Bekhem

Základom také postavy ako princípoch výživy,To bol položený vo Victorii od detstva. Potom dievča vážne študoval balet a dokonca aj po maturite vstúpil do linky Arts Theatre College, ktorý úspešne absolvoval. Avšak, cez umelecké dievča, jej láske k prestrojení, učitelia nevideli to stať sa veľkým baletka, takže mladý Victoria sa rozhodla zamerať svoju pozornosť smerom k pop-pop a čoskoro sa celý svet vie o ňom (v tom čase Victoria Adams) ako jedna zo speváčok sa stali kultovou britská dievča popová skupiny Spice Girls.

Teraz Victoria mal štyri deti, a jej postavaStále to vyzerá dievčenskú tenkými a krehkými. Pre lásku Victoria na päty extrémne vysoké podpätky, často vynára otázka: čo je rast Victoria Beckham, je to veľmi ťažké určiť, z fotografie. Keď sa pestuje vo 163 cm váži len 45 kg. Parametre Viktórii Bekhem obrázku sú umiestnené v nasledujúcich čísel: hrudníka - 86 cm, pas - 58 cm, boky - 84 cm.

Diéta Viktórii Bekhem

Takýto pomer výšky a hmotnosti, je veľmi ťažkévolal zdravá, ale Victoria sa nestará, cíti neodolateľne, že v takej hrúbke. Získať tieto parametre umožňuje dostatočne tuhú stravu, ktorá je len 800 kalórií z potravy za deň. Takáto dávka môže byť volaná veľmi skromné. V podstate Victoria jej kuracie a rybie dusená zelenina, morské plody a ovocie (okrem banánov a hrozno). V poslednej dobe, Victoria priľne k takzvanej alkalickej stravy. Jeho podstata spočíva v tom, že všetky výrobky sa rozdelené do alkalické, neutrálne a kyslé. Držať rovnováhu medzi kyslými a neutrálnymi produktov zbavíme telo od stresu a v dôsledku toho, z túžby hromadiť zásoby v podobe tuku. Pomer medzi kyslých a zásaditých produktov by mala byť v rozmedzí od 30/70. V prvej časti cukru, červené mäso, tuky, káva, čokoláda, mliečnych výrobkov, ovocia, s výnimkou citrusov. Alkalickú patrí zelená šaláty, zelenina, strukoviny, tučné ryby, citrusové plody, sladké zemiaky.

pozri tiež
  • Dnešné narodeniny Beckhams Harper Beckham
  • Prečo Beckhams pobozkať svoje deti ... na perách?
  • David a Viktoriya Bekhem oslávili 18. výročie svadby

Ako môžete vidieť, že pomer výšky a váhy Viktórii Bekhem možno len ťažko nazvať normálne, ale to nebráni tomu, aby od bytia módnou ikonou a vzorom.

Rast Viktoriya Bekhem Hmotnosť1

Viktoriya Bekhem rast weight2

Viktoriya Bekhem rast ves3

Viktoriya Bekhem rast ves4

Viktoriya Bekhem rast ves5

Viktoriya Bekhem rast ves6

Viktoriya Bekhem rast ves7

Viktoriya Bekhem rast ves8

Viktoriya Bekhem rast ves9