Odri Hepbern Výška Hmotnosť

Keď počujeme meno Odri Hepbern, nášpredstavivosť a pamäť predstaviť nám krásny, krehkú postavu s dlhým krkom a nohami, osí pás, vznosné a krásnu tvár. world-class herečka, módna ikona, návrhár Hubert de Givenchy je múza, vyslancom dobrej vôle UNICEF a za 60 rokov zostala rovnaká tenká a štíhla.

Dôvody harmónia Odri Hepbern

Odri Hepbern, narodený Audrey Kathleen Ruston,sa narodil 4. mája 1929. Detstvo strávila v Bruseli, ktorý bol obsadený nacistickými vojskami. A v tom spočíva jedna z tajomstiev chudosť herečka. Počas týchto rokov sa rodina musela často hladujú, to bolo nemožné sa dostať dokonca náležitosťami required mladého rastúceho organizmu. Niekedy je dievča z hladu nemohol ani chodiť, pretože nohy napučiavať.

Ďalším dôvodom pre neuveriteľnú postavu radostnejší. Skutočnosť, že dieťa Odri Hepbern študovala balet. Výdavkoch na stroji na niekoľko hodín denne, a to aj počas okupácie, to kúpil za tradičné tanečníci štíhlu líniu s dobre vyvinutým svalstvom, dlhý krk, rovné držanie tela. Neskôr, keď Audrey začala konať vo filmoch, musela opustiť profesionálnej triedy, ale to je až do staroby stále stravovacích návykov odoberala od baletných pravidiel, rovnako ako lásku pre mobilný životný štýl. Takže, herečka priznala, že aj keď to nie je neustále zaoberá v každom športe, ale v každom voľnom okamihu z natáčania sa snaží dať svoje telo záťaž, prejsť so psom, robiť cvičenia. Základom jeho silách, aby jednoduché jedlá a zeleninu, ale niekedy to môže byť hýčkať čokoládu alebo cestoviny s zeleninový šalát. To, čo urobila Audrey nejedol, tak sa jedná o cesto pečenia. Výnimkou bol len slávny epizóda "Raňajky u Tiffanyho", kde Holli Golaytli jesť buchtu, stojí v prednej časti prehliadky klenotníctvo.

Parametre postava, výška a hmotnosť Odri Hepbern

Vďaka akvizícii potravín v mladostizvyky a láska k aktívnym životným štýlom, parametre Odri Hepbern zostal prakticky bezo zmeny po celý život. V rôznych zdrojov sa líšia o 1-2 cm. Takže Wikipedia neuvádza údaje o výške a hmotnosti Odri Hepbern, ale na inom mieste čítame, že jej výška bola 175 cm a hmotnosť sa pohybuje medzi 46-49 kg. Takýto rast a hmotnosť Odri Hepbern s závratne malým pása just 51 cm vytvoriť rovnaký efekt krehkosti a ľahkosť herečky.

pozri tiež
  • Emily Ratazhkovski s ofinou v porovnaní s Odri Hepbern
  • Dedičia herečkou Odri Hepbern ukázal vzácne fotky hviezd
  • ENN Heteuey Životopis

Ak máte hovoriť o iných parametroch, potom ako pomer z hrudníka pásu bokov zvyčajne označujú 81-51-89, veľkosť pŕs 1 alebo Veľkosť topánok 39-39,5 určí vo ruskej veľkosti topánok.

Rast Odri Hepbern Hmotnosť1

Rast Odri Hepbern weight2

Odri Hepbern ves3 rast

Odri Hepbern ves4 rast

Odri Hepbern ves5 rast

Odri Hepbern ves6 rast

Odri Hepbern ves7 rast

Odri Hepbern ves8 rast

Odri Hepbern ves9 rast