Parametre postavy Jennifer Lopez

Americká štýl ikona Jennifer Lopez z prvejDní svojej úspešnej vokálnej kariéry sa etablovala nielen ako talentovaná herečka, dobrá speváčka a štýlová fashionista, ale aj ako atraktívna a sexy osoba. Celebrity nikdy chýbali mužskej pozornosti. A všetko je o krásnej postave Jennifer Lopez, ktorej hviezda je v dobrej kondícii.

Podľa samotnej herečky nie je tenká a nietučný. Jay Lo váži 59 kilogramov. Rast americkej hviezdy zároveň dosahuje 165 centimetrov. S priemernou výškou a nízkou hmotnosťou dostala Jennifer Lopez od ženských parametrov femininity. Má úzke ramená a široké boky, ktorých objem dosahuje 101 centimetrov. Ale Jennifer pas je vždy elegantný a bez prebytočnej kruhovitosti, keďže Lopez drží túto oblasť postavy v rozmedzí 68 centimetrov. Takéto proporcie umožňujú Jenniferovi vybrať šatník ľahko a rýchlo. Spievajúci nikdy nemal žiadne problémy s oblečením alebo obuvmi. Pravdepodobne z tohto dôvodu je množstvo šiat známej módy taká veľká, že pomohla jej dosiahnuť štýl ikony štýlu.

Postava Jennifer Lopez

Keď už hovoríte o postave Jennifer Lopez ako celku, môžeteDefinujte ju sto percent v kategórii hrušky. Napriek skutočnosti, že prsia hviezdy sa vo veľkých objemoch nelíšia, jej boky sú veľmi expresívne. Avšak Lopez to nevidí. Naopak, podľa jej šatníka, ktorý zdôrazňuje oblasť bedra, speváčka považovala tento dar prírody za svoju dôstojnosť. V tomto prípade Jennifer podporuje plochý žalúdok a štíhle nohy. Dokonca aj po narodení dvoch očarujúcich dvojčiat cisárskym rezom môžu byť závidení parametre postavy Jennifer Lopez. A ako rýchlo speváčka získala svoju bývalú atrakciu po tehotenstve, robí veľa obdivovať.

pozri tiež
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily zo života hviezd v novom rozhovore
  • Dzhennifer Lopes chodiť na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a deti
  • Francúzština dovolenka Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

A možno, Jennifer veľká túžba a túžba byť krásnou a mladou ju robí a za 43 rokov je atraktívna a sexy.

parametre obrázku jennifer lopez1

Parametre obrázku jennifer lopez2

parametre obrázku jennifer lopez3

Parametre obrázku jennifer lopez4

parametre obrázku jennifer lopez5

parametre obrázku jennifer lopez6

Parametre obrázka Jennifer Lopez7

Parametre obrázka jennifer lopez8

Parametre obrázku jennifer lopez9